head
RipperWorks / Vydané modely / Archív / Tatra 815 GTC
Vydáno pod číslem: RW-51
Číslo projektu: P.47A
Údaje o vydaném modelu:
délka: 313 mm
tiskový rozsah: 14xB4
šířka: 80 mm
počet dílů (cca): 1310
výška: 125 mm
maloobchodní cena: 335 Kč
RW51

RipperWorks vydává pod číslem RW-51 model legendárního expedičního vozidla „Tatra kolem světa“ - Tatra 815 GTC (Označení podvozku Tatra 815 VE 25 208 6x6.1).

Model můžete vytvořit s interiérem kabiny řidiče a interiérem nástavby či bez nich, se zatáčecími koly, sklopnou kabinou. V nástavbě můžete vytvořit prostory strojoven, zásobník na PB lahve a vodárnu, stejně tak zadní prostor pro motocykl. Kryty můžete nalepit v otevřené i uzavřené pozici, připadně je doplnit panty vlastní konstrukce a připevnit je otočně - to platí i pro plenty pod nástavbou. Zadní nárazník je pohyblivý. Součástí modelu je též model upraveného mopedu Jawa 210 - populární Babetty.

Model je tištěn offsetem na papíře o gramáži 160g/m2, celkem na 14 stranách B4. Návod obsahuje celkem 31 trojrozměrných návodových kreseb a 6 "pérovek" – detailů. Vystřihovánka obsahuje díly tištěné stříbrnou barvou. Součástí modelu je také arch průhledné fólie pro „zasklení“ modelu.

Model obsahuje drobnou grafickou chybu (chyběcí část písmene T v nápise Tatra) na levé bočnici. Stáhněte si je prosím příslušný díl odkazem výše, tiskněte (stačí černobíle) na tenký papír a nalepte na chybějící místo